Задайте любой вопрос

Создание, разработка сайтов
Верстати з ЧПУ для плазмового різання металу в Україні

Поставте будь-яке запитання

Мова

JANTAR

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ, ТОЧНІСТЬ І УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. НАЙ ПОПУЛЯРНІША УСТАНОВКА ПЛАЗМОВОГО ТА ГАЗОВОГО РІЗАННЯ.

Презентація

Характеристики

 
Установка Jantar завдяки своїй динаміці і економічній складовій є установкою серед обладнання фірми Eckert. Jantar використовується кількома сотнями великих та дрібних компаній по всій Європі, що доводить неперевершене виконання та низькі експлуатаційні витрати.

Установка плазмового різання Jantar може оснащуватися плазмовими та кисневими системами різання. Додатково її функціональність може бути підвищена застосуванням широкого спектру опціонального обладнання (плазмове маркування та маркування висіканням, свердління та обробка труб та профілів).
 

Основні характеристики

 

  • Приваблива вартість при багатому стандартному оснащенні
  • Висока динамічна 2D точна обробка листів, труб та профілів
  • Можливість обробки листів завтовшки від 0,5 мм до 100 мм.
  • Розширена база встановлених параметрів різання
  • Необмежені можливості збільшення довжини робочої зони
  • Індивідуальні опції під замовників

Супорт HD 3000

Супорт HD3000 дозволяє повністю використовувати усі можливості плазмових пальників. Наявність ШВП і сервоприводу з високим моментом, що крутить, забезпечують унікальне переміщення по осі Z, що дозволяє підвищити динаміку і точність контролю пальника. Це гарантує дотримання оптимальної відстані між ріжучою головкою та матеріалом для забезпечення максимальної якості обробки. Супорт HD3000 оснащений сенсорами: анти-зіткнення, електрико/механічним пальником та сенсором висоти. Це дозволяє використовувати такі технології як: Contour Cut®, Contour Cut Speed®, Diameter Pro® та True Hole®.

Кисневий пальник HARRIS

Кисневий пальник – це рішення різання, призначене для обробки маловуглецевої та низьколегованої сталі, з можливістю різання широкого спектру товщин. Пальник оснащений сенсором висоти, автоматичним підпалом та можливістю нахилу під кутом вручну.

Витяжний стіл

Модульні витяжні столи забезпечують ефективне поглинання продуктів горіння у процесі різання. Установки плазмового різання як основа мають самопідтримуючу конструкцію зі змінними решітками. Така конструкція забезпечує максимально можливе безпечне та функціональне виконання столу. Ріжучий стіл оснащений інтелектуальною системою витяжки горіння із зони різання. Кожен сегмент складається з опорної структури з витяжними каналами, діагональної решітки, бункера під скрап та пневматично керованих каналів.

Система ЧПУ

Система ЧПУ ECS872 – це високоякісний промисловий пристрій з сенсорним екраном. Ефективні компоненти та конструкція, здатна винести важкі промислові умови, гарантують безперебійну експлуатацію. Неперевершена функціональність програмного забезпечення та інтуїтивний інтерфейс здатні повністю реалізувати всі можливості установки.

Конструкція

Конструкція портального типу базується на зварних сталевих балках щодо невеликої ваги, завдяки яким знімається напруга та забезпечується висока жорсткість конструкції. Рішення конструкції, що застосовується, забезпечує стабільність геометрії верстата, яка не порушується навіть при важких вагових або термічних навантаженнях. Це забезпечує високу безпеку процесу, у тому числі для підприємств, що працюють у три зміни.

Технічні дані

Модель Jantar
Приводи Сервоприводи АС
Ширина різання 1500, 2000, 2500, 3000 мм
Базова робоча довжина Будь-яка довжина від 1500 мм
Швидкість позиціонування 25000 мм/хв
Товщина різу До 100 мм
Якість різу DIN-EN ISO 9013
Точність позиціонування DIN-EN 28206
Висота робочого столу 740-760 мм

 

Стандартні джерела плазми

Hypertherm Макс. прошивка Макс. різ із краю
Powermax 65 16 мм 32 мм
Powermax 85 20 мм 38 мм
Powermax 105 22 мм 50 мм
MaxPRO 200 32 мм 75 мм
XPR 170 40 мм 60 мм
XPR 300 50 мм 80 мм

 

Kjellberg Макс. прошивка Макс. різ із краю
PA-S45W 20 мм 45 мм
HiFocus 80i 15 мм 25 мм
HiFocus 130 25 мм 40 мм
HiFocus 161i Neo 30 мм 50 мм
HiFocus 280i Neo 40 мм 70 мм
HiFocus 360i Neo 50 мм 80 мм
SmartFocus 130 25 мм 40 мм
SmartFocus 200 30 мм 60 мм
SmartFocus 300 40 мм 80 мм
Q1500 30 мм 60 мм
Q3000 40 мм 80 мм

 

Thermal Dynamics Макс. прошивка Макс. різ із краю
UltraCut 100 15 мм 20 мм
UltraCut 200 40 мм 65 мм
UltraCut 300 45 мм 75 мм

Надані дані залежать від типу матеріалу та його структури. Можливість прошивки залежить від матеріалу, товщини, а також від датчика висоти та приводу.

Збільшення порталу

Збільшення порталу дозволяє розширити можливості обробки великогабаритних деталей, розташувавши їх у додатковій зоні. Для швидкого та легкого регулювання збільшена зона оснащена додатковим контролем з усіма необхідними функціями.

Система ESR

Опціональний пристрій, що функціонує за межами робочої зони установки, оптимізує можливості плазмового або кисневого пальника. Спеціальне збільшення порталу дозволяє використовувати каретку над пристроєм обертання, що контролює напрямок обертання труби. Пристрій обертання оснащений спеціальною зубчастою передачею з поворотною головкою для обробки труб діаметром 50-900 мм.

Плазмове маркування

Марковані лінії, написи та форми на металевому аркуші – це можливості зварювання та формування відповідно до заданих форм. Маркування також використовується у технологічному описі для відстеження деяких елементів згідно з вимогами стандарту DIN-EN 1090.

Маркування висіканням

Пристрій маркування висічкою розташований на спеціальному супорті. Система маркування переважно застосовується для текстового опису на металевих листах. Маркування виконується загартованою голкою шляхом пробивання у зоні нанесення маркування.

Автоматичний човниковий стіл

Рухомий стіл палетного типу складається з двох робочих зон, що дозволяє забезпечувати розвантаження готової продукції та завантаження робочої зони новим матеріалом. Човниковий стіл оснащений стрічковим транспортером, який збирає елементи, які занадто малі для їхньої підтримки гратами. Стіл оснащений лазерною системою безпеки, що забезпечує необхідну безпечну роботу.

Фільтровентиляція (Фву)

Система фільтровентиляції використовується для поглинання небезпечних продуктів горіння та пилу, що утворюються внаслідок операцій термічного різання. Ми пропонуємо моделі із зоною фільтрації від 80 до 240 м2 та потужністю всмоктування до 15 000 м3/год. Опціональна система гасіння пилу гарантує відсутність тління елементів та забезпечує збільшення терміну служби фільтруючих патронів.

Свердління

Пристрій свердління – це універсальний інструмент для висвердлювання отворів у заготовках для підготовки отворів під різьблення. На багатьох виробництвах дана функція успішно замінює трудомістке та довготривале ручне свердління отворів.

Галерея

Контакти

Адреса

м. Дніпро,
вул. М. Олексієнко (Чичеріна), 21

E-mail

info@eckert.in.ua

Час роботи

Пн – Пт: 9:00 – 18:00
Сб – Нд: вихідний

Зв'язатися з нами