+38 (095) 881-03-86 info@eckert.in.ua
Обрати сторінку

SAPPHIRE

Жорстка конструкція та висока продуктивність для бездоганного виробництва. Одна з найнагороджуваніших установок з ЧПУ у своєму класі.

Презентація

Характеристики

 
Установка Sapphire призначена для роботи у найважчих промислових умовах. Можливість тризмінної роботи за високої якості обробки забезпечить усі Ваші потреби із збереженням ефективності на постійному рівні. Sapphire характеризується жорсткою конструкцією та численними передовими технологічними рішеннями, що гарантує його безаварійну експлуатацію.

Установка Sapphire – це оптимальне рішення для важкої промисловості, популярне серед машинобудівних та суднобудівних заводів, та всіх, кому важлива ступінь ефективності та надійності. Зважаючи на широку сферу застосування (плазмове та кисневе різання, плазмове маркування, маркування висіканням, свердління), дана установка – це багатоцільовий інструмент для реалізації більшості очікувань замовників. Установка Sapphire працює більш ніж на 400 промислових підприємств, де доводить своє чудове виконання.
 

Основні характеристики

 

  • Висока динаміка та точність при автоматизованій 2D/3D обробці листів, труб, балок
  • Можливість обробки листів товщиною до 200 мм
  • Розширена база попередньо встановлених параметрів різання
  • Необмежені можливості збільшення довжини робочої зони

Ріжуча головка Vortex 3D

Повністю автоматична плазмова ріжуча головка, що забезпечує високоточне зняття фаски за один прохід. Кут повороту головки +/- 540° та кут нахилу +/- 47° роблять наші установки плазмового різання універсальним інструментом для тривимірної обробки спільно з операціями підготовки Y, V та K кромок під зварювання. Ріжуча головка Vortex 3D оснащена сенсорами: анти-зіткнення, електрико/механічним пальником та сенсором висоти. Це дозволяє використовувати такі технології як: Contour Cut®, Contour Cut Speed®, Diameter Pro® та True Hole®.

Кисневий пальник HARRIS

Кисневий пальник – це рішення різання, призначене для обробки маловуглецевої та низьколегованої сталі, з можливістю різання широкого спектру товщин. Пальник оснащений сенсором висоти, автоматичним підпалом та можливістю нахилу під кутом вручну.

Витяжний стіл

Модульні витяжні столи забезпечують ефективне поглинання продуктів горіння у процесі різання. Установки плазмового різання як основа мають самопідтримуючу конструкцію зі змінними решітками. Така конструкція забезпечує максимально можливе безпечне та функціональне виконання столу. Ріжучий стіл оснащений інтелектуальною системою витяжки горіння із зони різання. Кожен сегмент складається з опорної структури з витяжними каналами, діагональної решітки, бункера під скрап та пневматично керованих каналів.

Система ЧПУ

Система ЧПУ ECS872 – це високоякісний промисловий пристрій, оснащений сенсорним екраном. Ефективні компоненти та конструкція, здатна винести важкі промислові умови, гарантують безперебійну експлуатацію. Неперевершена функціональність програмного забезпечення та інтуїтивний інтерфейс здатні повною мірою реалізувати всі можливості інсталяції.

Конструкція

Конструкція портального типу базується на зварних сталевих балках щодо невеликої ваги, завдяки яким знімається напруга та забезпечується висока жорсткість конструкції. Рішення конструкції, що застосовується, забезпечує стабільність геометрії верстата, яка не порушується навіть при важких вагових або термічних навантаженнях. Це забезпечує високу безпеку процесу, у тому числі для підприємств, що працюють у три зміни.

Технічні дані

Модель Sapphire
Приводи Сервоприводи АС
Ширина різання 1500-7000 мм
Базова робоча довжина Будь-яка довжина від 1500 мм
Швидкість позиціонування 25000 mm/min
Товщина різу До 200 мм
Якість різу PN-EN ISO 9013
Точність позиціонування PN-EN 28206
Висота робочого столу 740-760 мм

 

Стандартні джерела плазми

Hypertherm Макс. прошивка Макс. різ із краю
Powermax 65 16 мм 32 мм
Powermax 85 20 мм 38 мм
Powermax 105 22 мм 50 мм
Powermax 125 25 мм 57 мм
MaxPRO 200 32 мм 75 мм
XPR 170 40 мм 60 мм
XPR 300 50 мм 80 мм
HPR 400 XD 50 мм 80 мм
HPR 800 XD 75 мм 160 мм

 

Kjellberg Макс. прошивка Макс. різ із краю
PA-S45W 20 мм 45 мм
HiFocus 80i 15 мм 25 мм
HiFocus 130 25 мм 40 мм
HiFocus 161i Neo 30 мм 50 мм
HiFocus 280i Neo 40 мм 70 мм
HiFocus 360i Neo 50 мм 80 мм
HiFocus 440i Neo 50 мм 120 мм
HiFocus 600i Neo 80 мм 160 мм
SmartFocus 130 25 мм 40 мм
SmartFocus 200 30 мм 60 мм
SmartFocus 300 40 мм 80 мм
SmartFocus 400 50 мм 100 мм
Q1500 30 мм 60 мм
Q3000 40 мм 80 мм

 

Thermal Dynamics Макс. прошивка Макс. різ із краю
UltraCut 100 15 мм 20 мм
UltraCut 200 40 мм 65 мм
UltraCut 300 45 мм 75 мм
UltraCut 400 50 мм 100 мм

Надані дані залежать від типу матеріалу та його структури. Можливість прошивки залежить від матеріалу, товщини, а також від датчика висоти та приводу.

Збільшення порталу

Збільшення порталу дозволяє розширити можливості обробки великогабаритних деталей, розташувавши їх у додатковій зоні. Для швидкого та легкого регулювання збільшена зона оснащена додатковим віддаленим контролем з усіма необхідними функціями.

Система ESR

Опціональний пристрій, що функціонує за межами робочої зони установки, оптимізує можливості плазмового або кисневого пальника. Спеціальне збільшення порталу дозволяє використовувати каретку над пристроєм обертання, що контролює напрямок обертання труби. Пристрій обертання має спеціальну зубчасту передачу з поворотною головкою для обробки труб діаметром 50-900 мм.

Плазмове маркування

Марковані лінії, написи та форми на металевому аркуші – це можливості зварювання та формування відповідно до заданих форм. Маркування також використовується у технологічному описі для відстеження деяких елементів згідно з вимогами стандарту DIN-EN 1090.

Маркування висіканням

Пристрій маркування висічкою розташований на спеціальному супорті. Система маркування переважно застосовується для текстового опису на металевих листах. Маркування виконується загартованою голкою шляхом пробивання у зоні нанесення маркування.

Свердління

Пристрій свердління – це універсальний інструмент для висвердлювання отворів у заготовках для підготовки отворів під різьблення. На багатьох виробництвах ця функція успішно замінює трудомістке та довготривале ручне свердління отворів.

Автоматичний човниковий стіл

Рухомий стіл палетного типу складається з двох робочих зон, що дозволяє забезпечувати вивантаження готової продукції та завантаження робочої зони новим матеріалом. Човниковий стіл оснащений стрічковим транспортером, який збирає елементи, які занадто малі для їхньої підтримки гратами. Стіл оснащений лазерною системою безпеки, яка забезпечує необхідну безпечну роботу.

Фільтровентиляція (Фву)

Система фільтрування вентиляції використовується для поглинання небезпечних продуктів горіння та пилу, що утворюються в результаті операцій термічного різання. Ми пропонуємо моделі із зоною фільтрації від 80 до 240 м2 та потужністю всмоктування до 15 000 м3/год. Опціональна система гасіння пилу гарантує відсутність тління елементів та забезпечує збільшення терміну служби фільтруючих патронів.

Ріжуча головка Vortex 3D

Повністю автоматична плазмова ріжуча головка, що забезпечує високоточне зняття фаски за один прохід. Кут повороту головки +/- 540° та кут нахилу +/- 47° роблять наші установки плазмового різання універсальним інструментом для тривимірної обробки спільно з операціями підготовки Y, V та K кромок під зварювання. Ріжуча головка Vortex 3D оснащена сенсорами: анти-зіткнення, електрико//механічним пальником та сенсором висоти. Це дозволяє використовувати такі технології як: Contour Cut®, Contour Cut Speed®, Diameter Pro® та True Hole®.

Галерея

Контакти

Адреса

м. Дніпро,
вул. М1. Олексієнко (Чичеріна), 21

E-mail

info@eckert.in.ua

Час роботи

Пн – Пт: 9:00 – 18:00
Сб – Нд: вихідний

Зв'язатися з нами